Запорука перемоги

Час так стрімко плине, що я навіть ледь встигаю перегортати сторінки календаря. Щотижнева втома, іноді відчуття якоїсь апатії і усе-таке-інше іноді ніби хочуть змусити лінуватися у доволі важливий період — майже закінчення навчального року. Проте в жодному разі не можна їм піддаватись, адже я по собі знаю — хоч трохи розслабишся — дуже важко буде втягнутись у звичний режим.І взагалі, зараз чи не найважливіше — це «зарядитися» на успіх перед тестуванням! Отже, які ж передумови сприяють йому?

1. Цілеспрямованість.


Цей рік особисто мене навчив тому, що ми коли ми починаємо займатися будь-якою новою справою (наприклад, вивчення предметів на ЗНО, які ще на початку року я ледь-ледь памятала), не буває такого, щоб ми робили успіхи безперервно. Ми робимо їх поступово, іноді навіть неочікуванно для самих себе (тому що вони зазвичай є результатом зусиль і практики), можна навіть сказати — «ривками». Але принаймні заради таких моментів варто старатися! Адже ніщо, мабуть, не приносить більшого задоволення, як власні, хоч і маленькі, перемоги, і як же приємно бачити свій прогрес:)

2. Власна впевненість у тому, що ваші зусилля будуть винагороджені.


Коли ми долаємо шлях до мети, дуже важливо знати і розуміти, що усі наші старання, невдачі й перемоги, великі кроки й маленькі, виснажливі дні й години відпочинку, проведеного з користю, в кінцевому результаті обернуться досягненням великої мрії — вступом до омріяного ВНЗ та професією, яка приноситиме надзвичайне задоволення. У такі моменти дуже важлива підтримка тих, хто поряд. Я і досі згадую привітання зі святами у новорічному ДЗ нашого чудового викладача математики на ZNOUA-курсах — Христини Гранішак — частинкою якого була фраза, що неймовірно надихає та мотивує до нових навчальних звершень: «Пам’ятай, що у тебе все вийде! Я вірю в тебе». І як же приємно було, після того, як усі в нашій групі правильно розв’язали задачку, чути: «Умняшечки мої»:) Завжди пам’ятайте, що старанне навчання, виконані домашки і врешті здобуті знання – це ваш особистий ключик до успіху, і ви неодмінно зможете правильно ним скористатися на тестуванні, відкривши собі дорогу у майбутнє! І вірте у це! Навіть психолог з Гарвардського університету казав, що «Якщо людина сумлінно працюватиме кожен час робочого дня, вона може зовсім не сумніватись в кінцевому результаті. Вона може розраховувати, що, прокинувшись одним прекрасним ранком, вона виявиться однією з найкомпетентніших людей свого покоління, яку б галузь знань вона не обрала». А цей рік справді ж пройшов дуже плідно, і тепер варто налаштовуватись лише на найкраще!:)

Свою сьогоднішню статтю я хочу завершити гарними словами анонімного автора, які я недавно прочитала в книжці:

 

«Якщо ти вважаєш себе розбитим,

Ти насправді розбитий.

Якщо ти вважаєш, що не посмієш,

Значить, ти не наважишся.

Якщо тобі хочеться виграти, але ти думаєш, що не зможеш,

Ти майже напевно програєш.

В битвах життя не завжди виграє

Найшвидший або найсильніший,

Але рано чи пізно той, хто перемагає,

Виявляється тим, хто вважав себе на це здібним».   

 

До нових зустрічей!♡


Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Діани, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA