Як необстрижені нігті та поцілунки у ніс можуть допомогти на ЗНО?

Вже зовсім скоро на вас чекає ЗНО. Саме у дні, коли ВОНО вже зовсім скоро, але ще не прийшло, коли річні контрольні ще більше напружують атмосферу, починає спливати питання «А може є якісь прикмети, ритуали, які допомагають написати тестування/екзамен на «відмінно»? Кожна людина хоч раз у своєму житті прислухалась до звичаїв, прикмет. Але які вони для школярів, студентів? Розгляньмо найпоширеніші та найстаріші з них.

1. Потрібно покласти у правий черевик п'ятак (або нумізматичну рідкість), тоді складеш іспит на відмінно.

2. Під час перерви заборонено залишати конспекти і підручники відкритими, інакше інформація вивітриться.

3. Перед іспитом не можна мити голову, бо все, що знав, забудеш. Також забороняється стригти нігті, волосся, бороду, вуса.

4. Збираючись на іспит, потрібно покласти в кишеню «зубчик» часнику — тоді буде успіх.

5. Для успішного складання іспиту необхідно потриматися за людину, яка щойно склала його на відмінно — його успіх перейде на тебе.

6. Студентам-хлопцям заборонено голитися — інакше не буде хороших результатів.

7. На іспит не можна приходити у обновках. А якщо на першому іспиті отримав хорошу оцінку, то всі інші іспити потрібно складати у тому ж одязі, і ні в якому разі його не прати!

8. Упродовж усього іспиту родич або кохана людина має тримати себе лівою рукою за праве вухо. А також, поки йде іспит, усі, кому небайдужа доля студента, повинні лаяти його останніми словами.

9. Перед тим як людина йде складати, усі «товариші по іспиту» повинні поцілувати його у ніс на щастя (як би дивно це не було).

10. І, звичайно, варто зловити халяву! Для цього потрібно: опівночі перед іспитом висунутися у кватирку з розкритою заліковою книжкою (інформаційною карткою ЗНО), тричі голосно крикнути: «Халява, ловись»! і швидко закрити документ, інакше халява полетить!

Тому якщо побачите у пункті тестування дівчинку з немитим волоссям у спідниці далеко не першої свіжості або хлопця, нігті якого здирають позолоту на гербі з обкладинки паспорта, а вуса тріпочуть на вітрі — не жахайтесь. Вони просто хочуть отримати свої 200 балів.

Але краще усе вивчити та сподіватися на власні знання. ЗНО — це вам не лотерея.

А чи є у вас свої особисті «ритуальчики» на вдачу? Чи вірите у написані прикмети? Буде дуже цікаво дізнатись, тому діліться!


 Для того, щоб вчасно отримувати свіжі блоги від Анастасії, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA