Як басейн замінив мені психолога

Я гадаю, в житті кожного відбувались певні події, які дуже засмучували чи навіть заганяли в депресію. А ще гірше, коли в такій ситуації треба робити вибір, від якого залежить все життя (принаймні так завжди здається).

Коли зі мною сталося подібне  скажу чесно, було важко. Я банально не знала що робити і як краще вчинити.

Як часто буває в таких ситуаціях друзі мене не розуміли, та й бажання щось комусь розповідати, звичайно, не було. До того ж, коли я намагалась самостійно знайти відповіді на свої питання, мій мозок наче надсилав команду «відміна» і повертав до депресивного "нічогонероблення". 

Але одного разу я десь прочитала, що спорт допомагає думати та сприяє виробленню ендорфінів, тож вирішила все ж відшукати свою картку "Спорт лайфу" і в найближчий вечір відправитись  в басейн.

Чесно кажучи, легше стало з першої хвилини. Я зрозуміла, що досить давно не відволікалась від своєї «проблеми» на 100%. Просто плавала, думала про приємні дрібниці і мені справді було круто.

Певний час я відвідувала басейн саме заради того, щоб відволіктись, та згодом все частіше починала повертатись до думок про сумне. І знаєте, там, у воді, все здавалось таким легким, таким простим.

Я придумувала безліч варіантів та випробовувала кожен. Нарешті змогла розмовляти з собою про абсолютно все і це прекрасно спрацювало! Мені вдалось вирішити всі свої негаразди та знову надати своїм очам блиску! :)

По суті, я сама стала для себе психологом, проте не знаю, скільки часу та сил пішло б на це, якби не улюблена водичка та фізичні навантаження. 

Тож якщо вам здається, що виходу немає, припиніть слухати Сплін та спробуйте піти в спортивний комплекс! 

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Каті, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA