Всім, хто змучився від 11 класу

Хаю хай, народ :)

Йшов четвертий місяць моєї підготовки до ЗНО. І тиждень тому я конкретно задовбалась (соррі, другого слова я не знаходжу) та не могла вчитись.

Так-так, в майбутньому буде не легше, та і через 11 клас проходили ВСІ, але простіше від цього не ставало. Мені часом справді не вистачало повітря це витримати.

Я впевнена, що мої читачі, колеги по нещастю, теж частенько задихаються під купою домашки з шкільних непотрібних предметів, курсами, під нагнітанням обстановки батьками (мої улюблені фрази типу: «Ммм, Катя, ти вперше за день сіла попаразитувати на дивані, а як же ЗНО, хочеш в Макдаці працювати, чи що?») та вічним недосипом. 

Тож хочу дати супер пораду, яка тиждень тому повернула мене до життя: влаштуйте собі 2-4 дні просто деградування. Але краще заздалегіть скажіть про це мамі, а то мало що.

Полежіть в ліжечку, подивіться улюблену «Гру Престолів» (можна навіть не на англійській, щоб ефект був максимальний) чи Топ-модель по-українськи. 

Відімкніть сповіщення, замовте піццу додому і нарешті нормально поспіть!

А на 4 день гарненько проаналізуйте свою мету. Як казав мій друг: «Ліні не існує, коли є мотивація». Тож подумайте про перспективи в майбутньому, чи навпаки, про можливі негаразди у разі нескладеного ЗНО, напишіть план дій та вперед за роботу! 

Такий метод має спрацювати, адже людині потрібно на 100% відключатись від роботи, щоб остаточно не перегоріти.

Друже, я вірю в тебе! 

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Каті, підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA