Красиво жити не заборониш

На що ми витрачаємо гроші? Погодьтеся, в більшості випадків на всілякі дрібниці, про які згодом навіть і не згадаємо. 

Чимало людей не задоволені своїм фінансовим становищем, їм завжди потрібно більше. І скільки  грошей у нас не було б — нам мало. Тільки й чути, що комусь на щось не вистачає і «проїзд у маршрутці знову подорожчав» (це вже моя репліка).

Діоген жив у бочці, дехто зрікається всіх зручностей і втікає подалі від цивілізації. А у нас не кожен може відмовитись хоча б на день від телефону чи планшету. Красиво жити не заборониш:)

Разом з тим я проти тотальної економії (не плутати з транжирством), відмови від прогулянки з друзями, квитка в театр чи смачних тістечок, на користь відкладених коштів на новий смартфон. 

Жити потрібно тут і зараз, а назбирати потрібну суму можна поступово, не жертвуючи власним часом і позитивними моментами.

Якщо вже так глобально думати про своє майбутнє, то згадайте про «веселі сірі» будні, коли ти вже не школяр, не студент, а доросла особа, яка майже цілий день проводить на роботі. Пощастить тому, кому його ремесло буде приносити задоволення, а не стрес і роздратування. Але ж зазвичай картина повністю протилежна.

Так от ця особа нудьгує, старанно працює і згадує з ностальгією роки, коли можна було взяти квиток на поїзд  і поїхати в інше місто. 

Отож перше, на що варто витрачати гроші (подаровані бабусею на день народження:))  це подорожі. Безперечно, твоє місто красиве та рідне, хоча... кого тут обманювати? 

Кожному іноді хочеться зібрати рюкзак і поповнити туристичні лави, гайнути, якщо не в іншу країну, то хоча б в інше місто. 

Як тільки випадає нагода, подорожуйте. Не задля нових фоток та інстасторіз, а заради вражень. В Україні є неймовірної краси архітектура і природа, варто лише вирішити, куди їхати. Квиток на поїзд може коштувати так само, як кава в твоєму улюбленому кафе.

Процес планування поїздки, дорога у поїзді, розмови з друзями та прогулянка новим містом. Такі моменти ви будете згадувати  набагато довше, аніж похід до кінотеатру.

Почніть з найменшого, а там і в кругосвітню подорож можна їхати:)

Щодо інших варіантів, коли варто розбивати скарбничку, то я б додала до подорожей  книги , хобі і розвиток. Хороша книга безцінна, а хобі розвиток можна об’єднати в одне ціле. Якщо подобаються танці  запишіться на хореографію, хочете вивчити іноземну мову  не проблема. 

А ще даруйте рідним людям подарунки, але вже ті, які не купують за гроші:)

 

         

          Ярослава Струцинська

          Контент-менеджер ZNOUA

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA