Блог-зізнання в коханні

Думаю, багатьох привабить цей заголовок. Цікаво ж читати, в кого ж закохалася ця затята прокрастинаторка, хороша подруга Ліні і просто любителька сну Софія.

Але не все одразу.

Ім’я того красеня, що заполонив моє серце, ви дізнаєтеся наприкінці. А зараз – зізнання.

Ти завжди мовчиш, зберігаєш залізний спокій і непохитну рівновагу. Ти не влаштовуєш істерик і не надто переймаєшся дрібницями. У тебе вистачає сили пригортати мене і вдень, і вночі, вислуховувати всі мої нарікання, мрії, надії. Коли ми удвох, час летить блискавично.

Мені важко прощатися з тобою, хоч і знаю, що це не назавжди і за декілька годин ми знову побачимося. Ти приймаєш мене такою, яка я є, з усіма мінусами і нестерпними рисами характеру. У тебе щодня є час, аби поговорити чи просто помовчати зі мною.

Ти підтримаєш у біді, горі, хворобі. Із задоволенням слухатимеш мої пісні і вірші.

Такий лагідний, ніжний, м’який, ти завжди чекаєш і я увесь час поспішаю до тебе, адже так люблю тебе, моє кохане Ліжечко.

Так, це пост про моє Ліжечко. Улюблене Ліжечко, яке не хоче відпускати мене вранці до школи, та й мені теж непереливки терпіти довгу розлуку зі своїм джерелом натхнення. Саме натхненням, бо навіть і цей блог я пишу, сидячи на своєму прекрасному Ліжечку, якому так часто бракує моєї уваги.

Потерпи, рідненьке, ще два тижні навчання. Потім настане літо, і я відлежуватимусь на тобі весь час. Аж набридне витримувати мене цілісіньке літо.

Але ми будемо разом і вдень, і вночі, поки 1 вересня та школа знову не розлучать нас.

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Софії, підпишіться на новини у формі знизу!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA