Бананова стратегія

Сьогодні хочу поговорити на тему стресу.

Можливо, є люди, яким не властивий такий стан. Як ви це робите? Ви знаєте, що магія поза Хогвартсом карається?

Перестала Саша ходити на йогу. А як же гармонія із собою та зовнішнім світом? Еге ж, сиджу вдома, роблю уроки, їм банани. Вже давно десь почула, що банани допомагають від стресу.

Хай там як, а самонавіювання  велика річ. Мені допомагає. Однак потім я відкриваю холодильник і їм усе, що трапляється на шляху. Вчора навіть посмажила грінки з часником. Я взагалі не дуже їх люблю, однак щось-таки в голову вдарило. Та ще й опівночі.

Замкнуте коло. Стресова ситуація. Купую собі щось смачненьке. Через деякий час дивлюся у дзеркало, а це ще гірша стресова ситуація. 

Ще один варіант для мене запобігти стресу  гра на фортепіано. Але, знову ж таки. Мені допомагає, а сусіди тільки ще більше нервовими стають. Скажу їм, хай запасаються бананами, до ЗНО ще далеко.

Вирішила, що питання стресу досить важке, потрібна допомога психолога (погуглила в інтернеті). «Здоровий сон – профілактика стресу». Згодна, проте..

Добре, сьогодні ляжу спати о 22:00. А тепер подумайте!!! Перший урок   фізика, самостійна робота. А що зі мною станеться, якщо я прийду не підготовлена і погано напишу? Тож це досить суперечливе питання. Навіть Гамлет би не дійшов до висновку, що ж робити: вчити фізику чи лягати спати. 

«Менше користуйтеся різними гаджетами». А це я можу! Вже тиждень тому зламався мій телефон. Я майже не засмутилася. Скільки разів у мене виникало бажання викинути його у вікно, ви собі не уявляєте. Навіть вчителі кажуть: «сховайте свої дебільники» (телефони тобто). Ми їх не слухаємо, а дарма, може, були б не такими нервовими.

«Медитуйте». Слухайте, а мені подобається ця стаття. Я ще й мантри люблю казати. Особливо вранці. Прокидаюсь і кажу: «Сашо, вставай, ти дуже багато пропустила, потрібно піти до школи. Вставай. Вставай. Піти до школи. ЗНО. Скоро ЗНО. Олімпіади. Ну добре, смачні булочки у столовці,так краще?».

Насправді способів позбутися стресу і негативних емоцій існує безліч. Ми живемо у настільки бурхливому часі (не можу підібрати інші слова), що головне не перенавантажувати себе. Постійно потрібно кудись бігти, щось робити. 

Подивіться, яка гарна осінь за вікном. Життя — це не лише робота. Відпочинок обов’язковий. Шкода, що це Вам каже людина, що о дванадцятій ночі пише блог. Однак я буду намагатися змінити своє життя на краще. 

На крайній випадок у холодильнику є кілограм бананів! :)

 

Для того, щоб регулярно слідкувати за оновленнями блогу Олександри, підпишіться на новини у формі знизу!

 

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA