5 причин відвідати EdCamp наступного року

EdCamp — національна (не)конфереція для шкільних педагогів, і однозначно наймастабніша подія року для освітян. Оскільки кожного разу мене питають, навіщо туди подаватися та їхати, спробую це пояснити у блозі. 

Причин відвідати EdCamp багато, та я виділила для себе 5 основних, і вони такі:

1. Розвиток


Безумовно, одна з найголовніших причин потрапити на EdCamp —  навчитися чомусь новому. Учителі дуже  багато часу витрачають на те, щоб навчити інших, і не завжди мають можливостей для саморозвитку (особливо ті, хто живуть у маленьких містечках).

Але саме завдяки таким подіям ми даємо нашим учням зовсім іншу якість освіти. Програма EdCamp цього року вразила. Більш ніж 200 доповідей людей з 20 країн світу! Було дуже складно обирати 1 спікера з-поміж 20 майже кожну годину! І навіть після  Speed Geeking залишалися 3-5 експертів, яких дуже хотілося послухати! Якщо порахувати кількість опцій та скласти індивідуальну програму учасника, то ви отримаєте ось таке число — 5 776 243 747 200:) Тож кооперуйтеся з іншими, розподіляйтеся, діліться враженнями! 

 
 
 
2. Нетворкінг
Більше ніж 700 відібраних освітян, які вмотивовані на розвиток та готові справді щось змінювати. Авжеж, ніхто не очікує, що ви встигнете з усіма познайомитися одразу на конференції. Але сконтактувати після — дуже просто. 
 
По-перше, наприкінці програми є список усіх учасників:
 
 
По-друге, під час конференції можна знайти анкети усіх учасників у вільному доступі:
 
 
А по-третє, є величезна сила Facebook! Ми (учасники) маємо там свою мітку:) Та й хештег ніхто не скасовував:)
 
 
3. Розширення кругозору
Тут просто неймовірна кількість можливостей: практики інших країн з перших вуст, цікаві нові освітні проекти від засновників, усілякі дослідження на тему освіти тощо. Учительські сесії це взагалі скарб для практикуючих педагогів:) Чим більше ти дізнаєшся, тим більше ти розумієш, що майже нічого не знаєш про сучасну освіту:) 
 
4. Заявити про себе
Кожен учасник EdCamp може стати спікером та поділитися своїми надбаннями. Ось так просто:) Приїхати та зацікавити 700 людей:)
 
5. Пошук себе
Учителі, як і люди усіх професій, у якийсь момент не знають, як іще розвиватися у своїй галузі, або ж хочуть спробувати себе в інших проектах, при цьому не знаючи, ні в яких, ні з чого почати. 2 дні у Харкові дають саме те натхнення та тих людей, з якими хочеться рухатися вперед та творити неймовірні речі. 
 
Ви вже готові подавати заявку?:) Чекайте нову реєстрацію! І пам’ятайте, що цього року було 4 людини на місце, а наступного буде ще більше. Чому саме Вас мають запросити?;)
 

Тетяна Герасимова 

 

Тетяна Герасимова

керівник ZNOUA

 

 


Хочете слідкувати за усіма оновленнями блогу ZNOUA? Підпишіться на новини у формі знизу!

Хочеш першим дізнаватись новини про ЗНО?

Заповни форму і отримуй найсвіжішу інформацію для ефективної підготовки до ЗНО.


Бути в курсі останніх новин ЗНО

Введіть, будь ласка, своє ім'я та адресу електронної пошти в наступну форму, і ми надішлемо Вам всю необхідну інформацію
Ми проти спаму. Ваша особиста інформація ніколи не буде передаватися стороннім особам

Коментарі

Про насМи знаходимося в Києві

Ми знаходимося у Харкові

Що ми пропонуємо

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA