БАТЬКІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Абітурієнт-2018»

Це конференція для свідомих батьків десятикласників, які прагнуть допомогти своїм дітям побудувати успішне майбутнє.

Вартість — 200 грн. 10-класникам знижка 50% (за умови присутності з батьками)

«Абітурієнт-2018»

Це конференція для свідомих батьків десятикласників, які прагнуть допомогти своїм дітям побудувати успішне майбутнє.

Коли ваша дитина закінчує 10-й клас, перед вами особливо гостро постають питання вибору професії, ВНЗ, предметів для ЗНО… Від вибору, який ви зробите в наступному році, залежатиме шлях до самореалізації вашої дитини та побудови її успішного майбутнього. Саме тому ми проводимо батьківську конференцію «Абітурієнт 2018». Ми допоможемо вам направити зусилля в правильне русло й зробити свідомий вибір!

НА КОНФЕРЕНЦІЇ ВИ ДІЗНАЄТЕСЬ:

 • як визначити напрям діяльності, у якому саме ваша дитина буде успішною
 • як обирати професію, зважаючи на здібності та вподобання дітей
 • які тенденції ринку праці та чого очікувати через 5 років
 • що шукають менеджери з персоналу у випускниках
 • які задатки та схильності потрібно розвивати
 • як не заплутатись у правилах складання ЗНО та вступу до ВНЗ
 • як ефективно підготуватися до ЗНО та отримати омріяний бал
 • як правильно обрати ВНЗ та успішно пройти вступну кампанію
 • що варто вивчати додатково до ВНЗ, щоб досягти успіху

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Конференц-центр «Європейський» у President Hotel: ул. Госпітальна 12, м. Київ, 01023, Україна
Дата і час: 2.04.2017
з 10:30 до 18:30
Контакти: (044) 390 70 71
go@znoua.com

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

10.30-11.00
Реєстрація та ранкова кава
11:00-11:10 Урочисте відкриття конференціїТетяна Герасимова
11.10-11.55 Навігатор успіху: визначаємо напрям діяльності, в якому найкраще реалізує себе ваша дитина Євгенія Кулешова
11:55-12:10
Кава-брейк
12.10-12.55 Тенденції ринку праці: які професії актуальні, які слід очікувати в майбтуньому, а від яких варто відмовитися вже заразТетяна Пашкіна
12:55-13:10
Кава-брейк
13.10-14.00 Слово роботодавцям: що шукають менеджери з персоналу і які особисті риси варто розвивати випускникамПоліна Потапенко
14:00-15:00
Обідня перерва
15.00-16.15 Ефективна підготовка до ЗНО: план дійАнастасія Онатій
16:15-16:30
Кава-брейк
16.30-17.30 Вступна кампанія до ВНЗ від А до ЯІрина Лазаренко
17.30-17.45
Закриття конференції

СПІКЕРИ

Перед великою аудиторією виступатимуть найкращі спікери своїх напрямків.

Тетяна Герасимова
Освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка Бал ЗНО: математика - 200 (2014 р.) Бал GMAT: 730 (96%) Бал GRE Subject: 860 (90%)

Керівник проекту ZNOUA. Останні 4 роки готує до різних математичних тестів (GMAT, GRE, ЗНО). Тетяна закінчила з червоним дипломом механіко-математичний факультет та аспірантуру, готується до захисту. Тетяна має значний досвід викладання на факультеті менеджменту та маркетингу КПІ, та 2 роки в Інституті прикладного та системного аналізу КПІ. Також Тетяна підготувала шість наукових публікацій в відомому міжнародному математичному журналі "Linear Algebra and its Applications" видавництва Elsevier та виступила з доповідями на 14 міжнародних конференціях (Болгарія, Італія, Іспанія, Нідерланди, Росія, Україна, Польща, Сербія).

Анастасія Онатій
Освіта: Національний університет «Києво-Могилянська академія» Бал ЗНО: українська мова та література - 200 (2015 р.), біологія - 195 (2008 р.)

Анастасія закінчила з відзнакою магістерську програму «Теорія, історія української мови та компаративістика», зараз викладає українську мову на факультеті гуманітарних наук НаУКМА та займається науковою діяльністю: досліджує проблемні питання синтаксису української мови, має низку міжнародних наукових публікацій. За 2 роки роботи в компанії ZNOUA підготувала більше 50 учнів до тесту з української мови та літератури. На дозвіллі Анастасія бере участь у волонтерських проектах («Безкоштовні курси української мови», «Допоможи дитині») та полюбляє читати сучасну українську літературу, з-поміж улюблених авторів: Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Тарас Прохасько.

Ірина Лазаренко
 • кандидат фізико-математичних наук
 • старший викладач кафедри математичних методів системного аналізу ННК”ІПСА"
 • має 2 дипломи про вищу освіту в Київському політехнічному інституті та диплом Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка
 • навчалася в 5th Women in Mathematics Summer School on Mathematical Theories towards Environmental Models, Trieste, Italy
 • має публікації та досвід участі в міжнародних конференціях
 • досвід роботи в приймальній комісії НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" 7 років
Євгенія Кулешова

Лідер напрямку "профорієнтація" компанії ZNOUA. Вона допоможе Вам дізнатися, яка професія підходить Вашій дитині найбільше, а яка не підходить взагалі.

Євгенія Кулешова, HR менеджер з 11 річним досвідом відбору і оцінки молодих фахівців, сертифікований консультант по методиці оцінки DISC. (Модель для дослідження поведінки людей в навколишньому середовищі або в певній ситуації). DISC розглядає стилі поведінки і визначає сильні та слабкі професійні завдатки. Тестування за методологією DISC використовується більш ніж в 50 країнах світу вже понад 30 років. А також, є одним з найбільш точних і авторитетних методик оцінки психологічних характеристик людини.

Поліна Потапенко

Директор з персоналу в компанії «Фігаро-Кейтеринг». Вона має досвід роботи в сфері HR з 2005 року: 4 роки на аналогічній посаді в українському банку, 2 роки в будівельній компанії, 2 роки розвивала власний бізнес — рекрутингову компанію, 2 роки у багатопрофільному холдингу, 3 роки у мережі ресторанів «Світова карта», де пройшла шлях від хостес до управлінця.

Поліна закінчила факультет психології КНУ ім. Шевченко, а минулого року — школу «HR - БІЗНЕС-ПАРТНЕР». З 2005 року відвідала велику кількість тренінгів пов'язаних з підбором, оцінкою та навчанням персоналу. Регулярний учасник HR-конференцій, форумів і клубів.

Тетяна Пашкіна

Має 2 вищі освіти — інженер та психолог, тому вважає себе інженером людських душ. Досвід у HR з 2000 року. Спочатку працювала у рекрутинговій компанії, потім, з 2006 року — внутрішнім рекрутером. З 2013 року — контент-експерт порталу robota.ua. Досвід написання статей з HR-тематики більше 10 років. Ключові навички: підбір персоналу різного рівня на усій території України, адаптація, написання статей на HR-тематику.

Експерт порталу Robota.ua

 • зно форум 2015
 • зно форум 2015
 • зно форум 2015
 • зно форум 2015
 • зно форум 2015

ПАРТНЕРИ

Бажаєте стати партнером конференції?

Звертайтесь за телефоном

(044) 390 70 71

© 2017. Усі права захищені

©  ZNO.UA - всі права захищено. Копіювання дозволяється лише за умови розміщення активного клікабельного посилання на ZNO.UA